Nariai

UAB Rūta

Saldainių fabrikas „Rūta“ kuria skonių legendas, kurios stebina Jus meistryste, lietuviškų receptų autentika, tradicijomis ir aukščiausia kokybe.

 

Pastarojo „Rūtos“ istorijos dešimtmečio puslapiai – vieni gražiausių, nors ir sunkiausių. Šiandien įmonėje dirba virš 200 darbuotojų, veikia gamybiniai cechai, technologinė bei mikrobiologinė laboratorijos, gamybinistechninis, mechanikos bei energetikos skyriai. Saldainių fabrike gaminama daugiau nei 300 pavadinimų saldumynų. Tai šokoladiniai saldainiai su įdarais, triufeliai, dražė, šokolado figūros, želė bei suflė saldainiai, becukriai, ekologiški, kulinarijos paveldo gaminiai, minkštoji karamelė, šokoladai su įvairiais priedais ir pagardais.

 

Plačiau: http://www.ruta.lt/

UAB „Mėlynė“ buvo įkurta bendradarbiaujant su LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto mokslininkais, siekiant komercinti mokslinių tyrimų rezultatus.

 

Taikant inovatyvias technologijas, kurios leidžia maksimaliai išsaugoti galutiniame produkte biologiškai vertingas medžiagas, įmonėje kuriami funkcionalūs maisto produktų prototipai.

 

„Mėlynė“ dirba daugiausia su vietinėmis, tik aukščiausios kokybės, Lietuvoje išaugintomis žaliavomis. Įmonės siekia, kad jos gaminami produktai būtų ne tik skanūs, bet ir maksimaliai naudingi žmogaus sveikatai. Norėdama produktuose išsaugoti visas vertingas medžiagas (funkcionaliuosius komponentus), įmonė nenaudoja jokių sintetinių dažiklių ir konservantų.

 

Apie produktus:

 

Įmonėje liofilizuojami (džiovinami šaltyje) įvairūs vaisiai, uogos, daržovės ir vaistiniai augalai. Liofilizacija – tai tobula džiovinimo vakuume šalčiu technologija, kuri iš produkto pašalina tik vandenį, o visas biologiškai aktyvias medžiagas, vitaminus, fermentus ir k.t. – išsaugoja. Liofilizuojant nenaudojami jokie konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai, vaisiuose 100 proc. išlieka visi vitaminai ir biologiškai reikalingos žmogaus organizmui medžiagos.

 

Liofilizuotų vaisių, uogų ir daržovių skanėstai – gera alternatyva vietoje saldumynų, ir ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Skanėstai yra rankų darbo, natūralūs, mažai kaloringi produktai, pagaminti iš Lietuvoje išaugintų šviežių braškių, aviečių, juodųjų serbentų, svarainių, obuolių, kriaušių, špinatų bei moliūgų, naudojant džiovinimo šaltyje technologiją.
Augalinių baltymų kokteiliai – funkcionalusis gėrimas, kurį sudaro aukštos kokybės augaliniai baltymai ir įmonėje naudojama šalčio technologija (liofilizacija) džiovinti vaisiai ir uogos. Šis inovatyvus gėrimas gali būti vartojamas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų, kurie rūpinasi savo sveikata ir gera savijauta, tiek fiziškai aktyvių ir profesionaliai sportuojančių žmonių, kurie ieško alternatyvų chemizuotiems sporto papildams
Beržų sula – natūralus, vertingas ir mažai kaloringas produktas, kuris praturtintas biologiškai vertingomis medžiagomis iš liofilizuotų šaltalankių, juodųjų serbentų, aviečių bei svarainių sulčių.

 

Džemai – produktai, gaminami iš pertrintų vaisių, uogų ir daržovių. Į džemą patenka ne tik minkštimas, bet ir biologiškai vertinamomis medžiagomis praturtinta susmulkinta odelė. Kadangi džemų gamyboje nenaudojami maisto priedai ir konservuojančios medžiagos, šių produktų kvapas ir spalva išlieka natūralūs.

 

Plačiau: http://www.melyne.lt/

UAB Mėlynė

UAB Mokslo kavinė

Mokslo kavinė – tai vieta, kur jaunas verslas gali save pristatyti, gaminti, eksperimentuoti, parduoti, ir tiesiog pabandyti įgyvendinti savo idėjas ČIA ir DABAR.

 

Tai kavinė, parduotuvė, biuras – erdvė, kur Jūsų idėja, mokslinis tyrimas, verslas ar produktas turi galimybę tapti patrauklia preke, nauju verslu, papildomu pajamų šaltiniu ar gali įsilieti į kitų institucijų, kitų šalių, kitų organizacijų veiklą vykdant projektus, vystant idėjas ir jas įgyvendinant.

 

Veikiame kaip partnerystės platforma, buriame aktyvią verslo ir vartotojų bendruomenę, nes bendradarbiaudamas su kitais ir telkdamasis kartu, jaunas verslas gali lengviau išlikti, sutvirtėti ir iškilti.

 

Plačiau: http://mokslokavine.lt/

Savo aromatinių žolynų ūkį įkūrėme 2009 metais. Tai tapo mūsų šeimos verslu. Tais pačiais metais sertifikavome ūkį kaip ekologinį. Mums svarbu, kad auginami augalai nebūtų užteršti sintetiniais pesticidais ar kitais chemikalais. Tai ką vartojame patys siūlome ir kitiems.

 

Mes auginame vienmečius, dvimečius ir daugiamečius aromatinius žolynus, kurie yra ne tik skirtingų rūšių, bet ir labai įvairių veislių. Todėl visi augalai skiriasi savo išvaizda ir dydžiu, žiedų ir lapų forma bei spalva, dauginimosi būdais ir auginimo sąlygomis. Parduodame tik savo ūkyje užaugintus, surinktus ir perdirbtus augalus bei su jais susijusią produkciją.

 

Aromatinių žolynų pavadinimas nusako, kad visus mūsų ūkyje auginamus augalus jungia jų išskirtiniai aromatai, o jų pritaikymas gali būti labai platus. Todėl visus šiuos žolynus galima panaudoti kasdieninėje aplinkoje. Plačiausiai žinoma ir populiarinama aromatinių žolynų gydomoji vertė. Tokių kaip čiobrelis – kosuliui palengvinti ar šalavijas – gerklės skausmui malšinti. Bet dauguma šių žolelių yra ne tik vaistas, bet ir maistas.

 

Tai jų prieskoninės savybės, suteikiančios maistui ypatingą skonį ir praturtinančios jį naudingomis medžiagomis. Tai plačiai žinomi raudonėliai, bazilikai ir kiek primiršti dašiai, juozažolės ar peletrūnai. Ir dar malonumas pasimėgauti kvapnia melisos, lofanto ar įvairių mėtų aromatinga arbata arba jomis aromatizuoti gaiviuosius gėrimus ar uogienes.

 

Be to galima aromatinius žolynus panaudoti ir namų ūkyje. Pirmiausia, tai galima pasidaryti įvairius natūralius kvapnius maišelius spintoms ar spintelėms kvėpinti. Dauguma aromatinių žolynų yra natūralūs repelentai. Jų skleidžiamo kvapo nemėgsta kandys, skruzdelės ir kiti nepageidaujami kenkėjai. Dėl šių savybių galima pasidaryti augalų ištraukas ar užpilus ir purkšti sodo ir daržo augalus nuo kenkėjų ir ligų.

 

Kas mėgsta save pamaloninti natūralia kosmetika, tas žino aromatinių žolynų teikiamą naudą grožiui. Be natūralių aliejų, muilo ar kremo galima pasidaryti labai paprastų priemonių grožiui. Tai žolelių, tokių kaip ramunėlės, šalavijai, medetkų užpilai ir nuovirai voniai, pirčiai ar plaukams perplauti.

 

Dar vienas būdas, kur panaudoti žolynus, tai – fitodizainas ir dekoratyvinis apželdinimas. Fitodizainas tai – augalų komponavimas interjere. Šiam darbui puikiai tinka tiek žali, tiek džiovinti žolynai. Juk aromatiniai augalai ne tik kvapnūs, bet ir labai dekoratyvūs. Įvairių veislių augalai skiriasi savo aukščiu, žiedų spalva, lapų margumu. Ir jei yra galimybė, verta įsigyti jums patikusių augalų ir įsiveisti nedidelį aromatinių žolynų darželį. Kuris bus ne tik dekoratyvus, bet galėsite pasinaudoti ir jo teikiama nauda. Prireikus, bet kada nusiskinsite šviežių žolelių arbatai ar patiekalams pagardinti.

 

Todėl maloniai kviečiame apsilankyti mūsų tinklalapyje ir susipažinti su visais ūkyje auginamais augalais ir kitais gaminamais produktais.

 

Plačiau: http://www.aromatiniaizolynai.lt//

Aromatiniai žolynai

UAB Eideka

Avietės, šaldytos avietės žiemą, aviečių uogienė, aviečių-obuolių sultys, remontantinės avietės ir jų daigai.

 

Aviečių sertifikuotas ūkis augina sveikas, puikaus skonio avietes.
Sezono metu avietes galite pasiskinti su savo šeima mūsų ūkyje ir patys. Puikiai praleistas laikas avietyne valgant avietes – nuostabi dovana visai šeimai. Pagal poreikį avietes skiname ir tą pačią dieną pristatome į
Vilnių.

 

Plačiau: http://www.avietesjums.lt/

SPILA – inovatyvus požiūris į sveikatinimo produktų kūrimą ir galutinę naudą vartotojui. Nuo pat įkūrimo 2008 metais pagrindinė veikla ir produktų inovacijos buvo susietos su „supermaisto“, o ypač mikrodumblių, spirulinos ir chlorelių, naudojimui kuriant sveiką funkcinį maistą kuris yra mažai perdirbtas (džiovinimas, malimas, maišymas) paliekant natūralumą ir visą gamtos sukurtą naudą.

 

Plačiau: https://www.spila.lt/

SPILA, UAB

LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas

Kaip ir visų agronomijos mokslų, sodininkystės ir daržininkystės ištakos yra Dotnuvoje. 1924 m. pradėtos selekcionuoti daržovės. 1938 m. įsteigta Sodininkystės ir daržininkystės bandymų stotis, kuri 1940 m. perkelta į Vytėnus prie Kauno. 1956 m. čia iš Dotnuvos perkelti ir selekciniai bandymai.

 

1968 m. Vytėnų bandymų stotis įkurta naujojoje bazėje – Babtuose. 1987 m. reorganizuota į Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės institutą, kuriam 1992 m. suteiktas valstybinio mokslo instituto statusas. 2010 m. reorganizuotas į Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialą Sodininkystės ir daržininkystės institutą.

 

Plačiau: https://www.lammc.lt/lt/sodininkystes-ir-darzininkystes-institutas/mokslo-padaliniai/2007

Sulčių spaudykla.

MB Sultė

MB Ekosula

Eksperimentinės įrangos gamyba, Ekologinės sulos surinkimas, perdirbimas.

UAB BALTIC FOOD TECHNOLOGIES profesionaliai užsiima parduotuvių įranga, daržovių sandėlių vėdinimo įranga, šaldymo sistemų projektavimu, pardavimu, įdiegimu, bei techniniu aptarnavimu. Įmonė siūlo šiuolaikinius ir nestandartinius sprendimus, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų produkciją ir garantuoja nepriekaištingą visos įdiegtos įrangos darbą. Ko gero, Jūs turite klausimų kaip įsirengti parduotuvę, restoraną, šaldymo kamerą. Susisiekite su mumis ir kvalifikuotas, turintis didelę praktinę patirtį, mūsų įmonės kolektyvas, atsakys į Jums iškilusius klausimus, padės priimti tinkamą sprendimą ir nurodys teisingą kelią pasirenkant įrangą, neleisdamas pasiklysti siūlomos įrangos galybėje. Įmonė yra sukaupusi didelę darbo patirtį, dirbant tiek su juridiniais asmenimis, tiek su pavieniais-privačias klientais. Pradėję darbą nuo nedidelės apimties projektų, įgaudami vis daugiau patirties ir žinių, mes sugebėjome įgyvendinti vis didesnius, technologiškai sudėtingesnius ir atsakingesnius projektus. Tokių rezultatų pasiekėme mūsų klientams teikdami pilną paslaugų kompleksą – nuo projektavimo darbų iki įrangos įdiegimo, jos sumontavimo, garantinio ir po garantinio aptarnavimo.

 

Įmonės serviso specialistai vykdo techninę priežiūrą, vėdinimo, šaldymo techninę priežiūrą, restoranų įrangos garantinę bei pogarantinę priežiūrą, atlieka įrangos aptarnavimo darbus. Pagrindinis įmonės tikslas dirbant su klientais – individualus kiekvieno kliento poreikių ir problemų išsiaiškinimas ir analizavimas, teisingas ir optimalus įrangos parinkimas, vadovaujantis principu „kaina ir kokybė“, profesionalus ir kokybiškas montažas, bei atsakingas požiūris tiek į seną, tiek į naują klientą.

 

Pagrindiniai įmonės klientai, tai stambūs ūkininkai ir žemės ūkio produkcijos perdirbėjai. Taip pat bendradarbiaujame su Lietuvos Sodininkystės ir Daržininkystės instituto biotechnologijos katedra. Įmonė įstojusi į Lietuvos Daržovių Augintojų asociaciją, kur kas mėnesį rengiamos konferencijos ir seminarai, rengiame savo įmonės pristatymus ūkininkams. Taip pat esame Lietuvos maisto klasterio nariai.

 

Plačiau: http://saldymoirenginiai.lt/

AB Baltic Food Technologies

UAB Daumantai LT

UAB „Daumantai LT” – daugiau nei 100 skirtingų pavadinimų majonezų, padažų, kečupų, prieskonių mišinių ir kitokių produktų gamyba.

 

Plačiau: http://www.daumantai.lt/